Пилки тримери
Провідний німецький виробник тримерів та ножиць для м'ясної індустрії – Bettcher. Протягом півстоліття компанія з успіхом забезпечує ринок продукцією для переробки м'яса та птиці. Американська компанія експортує свої продукти до більш ніж 40 країн світу, завойовуючи популярність у споживачів.

Безпека виробництва Bettcher - понад усе

Зручні, функціональні та гострі ножиці для розрізання м'яса та птиці, ручні тримери для обробки м'ясних частин – результат довгих розробок компанії. Інструменти стали найкращою альтернативою небезпечним ножицям, які використовувалися в м'ясній індустрії раніше, і значно знизили відсоток травматизму у робочих м'ясних цехів.

Конструкція ножиць Бетчер та велика різноманітність модифікацій дозволяє проводити безліч різних операцій:

  • відріз частин птиці – крил, стегенець, грудок;
  • відокремлення внутрішніх органів від туші;
  • розрізання частин туш; обробка внутрішніх органів;
  • відділення зіпсованих, непридатних елементів.
Ножиці випускаються у кількох видах – із прямим, вигнутим та закругленим лезом. Виконані з міцної нержавіючої сталі, леза не туплять і не ламаються, а на випадок несправності підлягають миттєвій заміні прямо на місці роботи. Гострота лез дозволяє робити акуратні, рівні надрізи без особливих зусиль, обробляти сухожилля та хрящі, зберігаючи привабливий вигляд готового продукту після обробки. Компанія Bettcher подбала про максимальний комфорт та безпеку під час експлуатації.

Ножиці та тримери для обробки м'яса та птиці від Бетчер
Ви можете знайти широкий асортимент ножиць та тримерів для ручної обробки м'яса. Замовити обладнання ви можете безпосередньо у дилерів, так і скориставшись нашими пропозиціями.

https://www.bettcher.com/en/products/trimmers

Контакти
Телефон: (044) 520-00-01
E-mail: agro3@agro3.com.ua
Адреса: Київ, вул.Курортна 11, оф.92
Оставьте свои контакты и мы свяжемся с Вами!
Или, Вы можете позвонить нам:
+380445200001