Обладнання для забою худоби
Устаткування для забою худоби від австрійського виробника обладнання Banss
Компанія виробляє обладнання для забою з наступних напрямків:

  • забій свиней
  • забій крс
  • забій мрс
Фірма BANSS виробляє обладнання по забою та переробці будь-яких видів худоби для підприємств малої та великої потужності, з низьким ступенем автоматизації процесу та високоавтоматизованим виробництвом із застосуванням систем автоматики для ефективної логістики м'яса.
Виробнича програма компанії включає:

Комплексні лінії по забою та переробці свиней, у тому числі: оглушення за допомогою CO2; найсучасніша та гігієнічна на сьогоднішній день конденсаційна ошпарка свиней.
Комплексні лінії по забою та переробці великої рогатої худоби, у тому числі: бокси оглушення особливої конструкції, які в поєднанні з фіксацією голови тварин методом оглушення, що щадить, дають майже 100% ефективність і забезпечують оптимальний захист робочого персоналу;

обладнання для ритуального забою;
машини для зняття шкір як зверху донизу, так і знизу догори.

Комплектні лінії із забою дрібної рогатої худоби, у тому числі: обладнання для ритуального забою; машини для зняття шкір як зверху донизу, так і знизу догори. Системи інспекції та транспортування кишок, що виключають контакти кишкомплектів між собою, оснащені пристроями миття та стерилізації. Системи транспортування внутрішніх органів синхронізовані з конвеєром забою, що забезпечує їх точну ідентифікацію. Системи автоматичного транспортування, розподілу та відвантаження м'яса та м'ясопродуктів.
Контакти
Телефон: (044) 520-00-01
E-mail: agro3@agro3.com.ua
Адреса: Київ, вул.Курортна 11, оф.92
Оставьте свои контакты и мы свяжемся с Вами!
Или, Вы можете позвонить нам:
+380445200001