Механічні сепаратори
СЕПАРАТОРИ МЕХАНІЧНОГО ОБВАЛЕННЯ, ДООБВАЛКИ
AM2C - визнана світовим лідером у галузі проектування та виробництва високопродуктивного, довговічного обладнання для механічного поділу, - випускає ряд рішень для механічного поділу високого чи низького тиску для різних ринків
AM2C Dinde
На основі більш ніж 20-річного унікального досвіду, AM2C допомагає м'ясопереробним підприємствам вирішувати найскладніші завдання сьогоднішнього дня, надаючи повну лінійку обладнання для поділу, зневоднення та видалення відходів.
Пресс-сепаратор, фарш из куриного каркаса
У виробничій лінійці компанії - машини та лінії продуктивністю від 200 кг/год до 10 000 кг/год, залежно від вихідної сировини та моделі. Всі машини виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі. Забезпечують точне регулювання виходу продукту за мінімального підвищення температури.
Не вимагають попереднього подрібнення сировини, що переробляється. Машини поставляються в комплекті з головкою, що сепарує (шнек + фільтр). Конструктивні особливості та якість виготовлення обладнання гарантують високу якість готового продукту.

СЕПАРАТОРИ МЕХАНІЧНОЇ ДООБВАЛКИ СЕРІЇ SM

Дозволяють переробляти тушки та частини птиці, кістки з прирізами м'яса, забезпечуючи вихід м'ясної маси близько 60-85%. Робочий тиск – високий. Фільтр – щілинний. Температура продукту на виході трохи більше +20С (при температурі вихідної сировини – 0С). СЕПАРАТОРИ МЕХАНІЧНОГО ОБВАЛУВАННЯ СЕРІЇ SD Дозволяють переробляти тушки та частини птиці,
частини дрібної рогатої худоби, свинину на кістки, забезпечуючи вихід м'ясної маси до 30%. Робочий тиск – низький. Фільтр – перфорований. Температура продукту на виході трохи більше +20С (при температурі вихідної сировини – 00С).

СЕПАРАТОРИ МЕХАНІЧНОЇ ЖИЛОВКИ СЕРІЇ SMD

Дозволяють переробляти безкісткове м'ясо, забезпечуючи вихід м'ясної маси близько 85-95%. Робочий тиск – низький. Фільтр – перфорований. Температура продукту на виході трохи більше +1С (при температурі вихідної сировини – 0С).

ТЕХНОЛОГІЧНІ ЛІНІЇ

Забезпечують безперервну механічну обвалку, дообвалку та жиловку для подальшої подачі продукту в пристрої перемішування, дозування та заморожування. До складу лінії крім сепаратора входять: перекидальний пристрій для візків, бункер з гвинтовим конвеєром, пристрій, що перемішує, стрічковий конвеєр з металодетектором, дозувально-
вагова станція та захисні огорожі для безпеки персоналу.
Контакти
Телефон: (044) 520-00-01
E-mail: agro3@agro3.com.ua
Адреса: Київ, вул.Курортна 11, оф.92
Оставьте свои контакты и мы свяжемся с Вами!
Или, Вы можете позвонить нам:
+380445200001